Oferta

Nawigacja Navigo

Poznaj rozwiązania Navigo na urządzenia mobilne.

 

Zawartość turystyczna: Mapa Polski wyróżniająca się treściami turystycznymi pochodzącymi z przewodników turystycznych Copernicus. W aplikacji dostępne są dodatkowe informacje między innymi warstwice górskie czy tez batymetria jezior mazurskich. Jednym słowem wyjmij urządzenie nawigacyjne i zwiedzaj szlaki turystyczne.

Przewodniki w drodze: Szczegółowe i aktualne informacje o restauracjach, noclegach i atrakcjach turystycznych: godziny otwarcia, akceptowane formy płatności, przykładowe ceny, dostępność parkingu i wiele innych informacji!

Wycieczki turystyczne: Gotowe wycieczki turystyczne - pomysł na dobrze spędzony czas bez błądzenia. Zastanawiasz się gdzie spędzić najbliższy długi weekend? Navigo oferuje gotowe do nawigacji pomysły.

Nawigacja pod same drzwi: Ponad 2,8 mln rzeczywistych punktów adresowych dla precyzyjnej nawigacji pod drzwi. Nie stosujemy interpolacji numerów adresowych - każdy adres to środek budynku o danym numerze. Komendy głosowe, graficzne, mapa 2D/3D oraz panel nawigacyjny z kompletem informacji o podróży do celu.

Funkcje

 Nawigacja

 • Nawigacja do wskazanego celu: trasa piesza, samochodowa najszybsza bądź najkrótsza
   Nawigacja do predefiniowanej lokalizacji domu, pracy, pod wskazany adres, do ostatnio wybieranego celu, punktu na mapie, miejsca użytkownika, obiektu PoI, skrzyżowania, obiektu w otoczeniu. Trasa piesza, najkrótsza lub najszybsza. Nawigacja do domu to tylko dwa dotknięcia ekranu: NAWIGUJ -> DOM. W trakcie nawigacji skala mapy jest dopasowywana do prędkości pojazdu: duża i szczegółowa skala przy małej prędkości oraz widok ogólny przy dużej prędkości pojazdu. Po zjechaniu z wyznaczonej trasy następuje jej rekalkulacja. 
 • Komunikaty głosowe oraz graficzne bezpośrednio na mapie i na panelu pod mapą 
  Nawigacja za pomocą komunikatów głosowych męskich lub żeńskich. Możesz używać również własnych nagranych komunikatów głosowych i bawić się nawigacją. Dodatkowo w programie są wskazówki graficzne dotyczące najbliższych manewrów na mapie i na panelu nawigacyjnym obok mapy. Możesz nawigować w trzech trybach ekranu: tylko z pełnoekranową mapą, mapą i panelem nawigacyjnym lub tylko pełnoekranowymi wskazówkami bez mapy. 
 • Szczegółowe informacje o obiektach przydatnych w podróży: noclegi restauracje i atrakcje turystyczne
  Zgłodniałeś? Chciałbyś zobaczyć coś ciekawego po drodze? Zrobiło się późno i szukasz noclegu? Wszystkie szczegółowe informacje zamiast w Internecie, znajdziesz w przewodnikach NAVIGO. Rodzaj kuchni, akceptowane formy płatności, przykładowe ceny menu, liczba pokoi i dostępność parkingu - wszystkie te informacje wyszukasz w trakcie nawigacji.

 Lokalizacja

 • Lokalizowanie bieżącej pozycji GPS
  Możesz śledzić własną pozycję GPS bez konieczności wyznaczania trasy. W trybie lokalizacji mapa jest obracana zgodnie z kierunkiem przemieszczania się pojazdu i przesuwana tak, aby jego pozycja była zawsze widoczna na ekranie. Twoja pozycja GPS zaznaczana jest kursorem na mapie: w czasie przemieszczania jest to strzałka, w czasie postoju - kropka z okręgiem.
 • Możliwość zapisania i odtworzenia przejazdu GPS
  Chcesz zapisać, którędy jechałeś? Znalazłeś fajną trasę i chcesz ją wysłać znajomym? W Navigo możesz zapisać ścieżkę GPS, a następnie odtworzyć ją w programie. Jeśli w czasie odtwarzania pliku wprowadzisz cel podróży zgodny z zapisanym przejazdem, otrzymasz symulację podróży wraz z komunikatami głosowymi i graficznymi.

 Planowane trasy

 • Planowanie trasy z punktami przelotowymi
  Możesz zaplanować trasę podróży złożoną z maksymalnie 15 punktów przelotowych. Nie musisz dodawać punktu startowego - pozycja GPS dodawana jest automatycznie jako start. Komunikat głosowy „Dotarłeś do punktu przelotowego trasy” oznajmi dotarcie do każdego z punktów trasy.
 • Zapisywanie tras 
  Możesz zapisywać i otwierać trasy, zmieniać kolejność punktów trasy i oglądać ich położenie na mapie. Możesz również przeglądać wyznaczoną trasę, zanim wyruszysz w podróż.
 • Wyszukiwanie obiektów na trasie
  W trakcie nawigacji po zaplanowanej trasie możesz wyszukiwać obiekty wybranej kategorii i sieci położone na trasie przed Tobą. Możesz definiować w jakiej odległości od wyznaczonej trasy chcesz szukać obiektów. Wybierz kategorię bankomaty i określ nazwę sieci Twojego banku, jeśli np. poszukujesz bankomatu na trasie w którym nie zapłacisz prowizji.
 • Gotowe do nawigacji wycieczki
  Każda wycieczka to kilkanaście atrakcji turystycznych połączonych w trasę z zaznaczonym kierunkiem jej pokonywania. Nawigacja NAVIGO poprowadzi Cię przez wszystkie punkty trasy wycieczkowej, oznajmiając przybycie do każdego z punktów komunikatem głosowym „Punkt trasy wycieczkowej” oraz odpowiednim komunikatem graficznym. Każdy z punktów trasy wycieczkowej posiada krótki opis obiektu.

 Inne funkcje

 • Dodawanie lokalizacji użytkownika
  Możesz dodawać własne lokalizacje – w NAVIGO są to Twoje Miejsca. Możesz dodawać lokalizacje do następujących kategorii: Dom, Praca, Moje Miejsca, Przyjaciele i Rodzina, Kontakty zawodowe. Każde z Twoich Miejsc może być celem nawigacji za dwoma dotknięciami ekranu! Możesz również eksportować i importować kategorie Twoich Miejsc – możesz więc wymieniać się twoimi Miejscami z innymi użytkownikami NAVIGO.
 • Zapisywanie lokalizacji, raportowanie miejsc do aktualizacji
  W NAVIGO możesz zapisać interesującą i mijaną lokalizację nie przerywając nawigacji. Możesz również zgłosić błąd na mapie, zapisując lokalizację i krótko opisując błąd, a następnie wysyłając nam wyeksportowaną kategorię Twoich Miejsc – Błąd mapy. Masz wpływ na aktualność naszych map. Zgłoś sam miejsce do aktualizacji
 • Duże i wygodne dotykowe przyciski
  Duże i wygodne przyciski pozwalają na naprawdę dotykową i w pełni bezrysikową obsługę programu. Wygodne menu, przejrzysty interfejs gwarantują sprawną nawigację.

Wymagania

 • Procesor 400Mhz
 • System operacyjny: Windows Mobile 6.0 lub nowszy kompatybilny lub Windows CE(4.2-6.0)
 • Dostępna pamięć RAM: 30MB
 • Mijesce na dysku 200 MB dla mapy PL
 • Odbiornik GPS
 • Wbudowany moduł GSM

Ekrany

Gdzie kupić

Navigo możesz zamówić w naszym sklepie internetowym.